Doplavali jsme si pro vítězství

Datum:
Pátek, 18. Květen 2018 - 8:30

V úterý 15. května se Nikol Mikulicová, Karolína Procingerová, Benedikt Bláha a Václav Padrta zúčastnili plaveckých závodů třetích tříd v Hustopečích. Závodilo 27 škol, z toho 58 chlapců a 53 dívek. Ve všech disciplínách naši žáci získali medaile. Vašík byl nejlepší z chlapců, Nikolka z dívek a ve štafetě, kterou plavali všichni čtyři, byli na druhém místě. Kromě plaveckých soutěží byly pro závodníky připravené i různé vodní hry, při kterých se odreagovali a zrelaxovali. Domů si odvezli diplomy, medaile a poháry, které si jako vynikající plavci opravdu zasloužili.