Modrohorský fotbalový turnaj

Datum:
Čtvrtek, 23. Červen 2022 - 12:45

V úterý 21. června se na fotbalovém hřišti v Bořeticích uskutečnil druhý ročník Modrohorského fotbalového turnaje základních škol. Turnaj byl určen pro žáky nižších ročníků a soutěžilo se ve dvou kategoriích: mladší U9 (1. -3. třída) a starší U11 (4. -5. třída).

V každé kategorii bylo 7 týmů a naši žáci jak mladší, tak starší se umístili na 2. místě. U obou skupin rozhodlo až skóre. Na body to vypadalo jak u mladších, tak starších, že budou obě naše kategorie první, ale o umístění rozhodlo nakonec skóre a naši žáci skončili na 2. místě.

Kluci byli opravdu moc šikovní a patří jim obrovská pochvala a gratulace. Přivezli jsme si krásné dva poháry a stříbrné medaile.

Naši školu reprezentovali tito žáci:

U9 (2. + 3. třída): Hejl Filip, Hejl Šimon, Franta David, Vágner Vojtěch, Stávek Jakub, Válek Lukáš, Schäffer Filip

U11 (4. + 5. třída): Hanák Marek, Haman Jan, Bureš Šimon, Svrček Max, Sýkora Petr, Seďa Michal, Yehreshi Kiril