Plavecké závody 3. tříd

Datum:
Pondělí, 15. Květen 2023 - 8:25

V úterý 9. května 2023 se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili 21. ročníku plaveckých závodů, které se konaly v plaveckém bazénu v Hustopečích. Již v měsíci dubnu žáci 2., 3. a 4. tříd absolvovali plavecký výcvik, na kterém byli vybráni čtyři nejlepší plavci ze 3. tříd – Elen Lanžhotská, Noemi Vadovičová, Viktor Blaha, Dominik Prokeš, aby reprezentovali naši školu na závodech.

Nejprve plavali jednotlivci 25 m libovolným stylem a poté se plavala štafeta 4 x 25 m.
A právě v této druhé disciplíně se naši plavci umístili na 2. místě z celkového počtu 30 škol.
Získali pohár a medaile. Všichni měli hezký zážitek a velkou radost ze získaného ocenění.

Děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme další úspěchy.