Novoroční turnaj ve střelbě

Datum: 
Pátek, 17. Leden 2014 - 8:40

Rok se sešel s rokem a v malé tělocvičně základní školy se opět koná turnaj ve střelbě. Vzhledem k organizačním změnám se tentokrát nekonal jako ,,Turnaj o vánočního kapra“, ale bojovalo se o ,,novoročního sněhuláka“. A to doslovně. I když nebyl ze sněhu , ale z ořechového a piškotového těsta.

Proti sobě tak jako loni stálo družstvo základní školy-J.Buchta, Karel Burian, Pavel Krejčiřík, Petr Panic, Anna Procházková, Tonda Střítecký a družstvo mladých hasičů – Martin Bank, Jakub Franc, Jan Novotný 2x, Jan Procinger a Jan Rozinka. Opět se bojovalo o pohár pro družstvo a jednotlivci zápolili o dortového sněhuláka. Soupeřům ,,základky“ citelně chyběla opora – vítěz jednotlivců z minulého ročníku, Ondra Bank a tak ani výborný výkon družstva hasičů nestačil na získání poháru. Ten opět zůstává na základní škole.V jednotlivcích první cenu získal Petr Panic, na druhém místě se umístil Jirka Buchta a na třetím Tonda Střítecký.

I tentokrát nás hasiči pozvali na odvetu – bude v jejich režii, a protože vedle dobré mušky bude potřeba i dobrá kondice, má družstvo základky co dělat, aby se v některých požárních disciplínách mladým hasičům vyrovnalo.

                                                                           E. Poulík, ved. kroužku