O pohár starosty města

Datum: 
Neděle, 1. Únor 2015 - 19:50

Stalo se už pomalu tradicí, že den pololetního vysvědčení mají žáci 1. stupně zpestřen o zápas v sálové kopané „O pohár starosty města“. Také tentokrát se bojovalo o vítězství ve dvou kategoriích, mladší a starší žáci. Oproti ostatním ročníkům se v mladší kategorii podařilo sestavit pouze dvě družstva, zato velmi vyrovnaná. Nikdo neočekával, že favorizovaná 3. A bude muset čelit tak silnému tlaku, kdy zápas skončil remízou 1:1. O vítězi se rozhodovalo až v penaltovém rozstřelu, kde roli favorita potvrdila 3. A, které se podařilo proměnit všechny penalty a může se tak těšit z putovního poháru.

Ve starší kategorii dominovala třída 5. B. Její hráči dokázali zvítězit nad všemi svými protivníky a zaslouženě si odnesli pohár pro vítěze. Ostatní zápasy byly velmi vyrovnané. Na druhém místě skončila třída 4. B a o třetí příčce se opět rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, ze kterého úspěšněji vyšla 5. A.

Samostatné ocenění pro nejlepší hráče letošního ročníku získali Václav Kadlec (2. B), Markéta Nováková (4. A) a Tomáš Krejčí (5. B).

Vítězům gratulujeme.

                                                                                                              Mgr. Miroslava Kosíková