O pohár starosty města

Datum:
Středa, 3. Únor 2016 - 12:30

S koncem pololetí školního roku se žáci prvního stupně těšili nejen na předávání vysvědčení, ale také na sport. Každoročně se totiž v tento den koná turnaj v sálové kopané. O nejlepších týmech se rozhodovalo v téměř tříhodinovém klání. V mnohých družstvech nastoupily po boku chlapců také dívky, čímž ukázaly, že se tohoto sportu nebojí ani ony.

kategorii mladších žáků na třetím místě skončila třída 2. A, druhé místo obsadila 3. B a vítězství, spolu s malým pohárem, si odnesl tým 3. A.
Ve starší kategorii třetí příčka připadla třídě 4. A, která se musela obejít bez dvou klíčových hráčů, krok od vítězství zůstala 5. B a pohár za první místo putoval do rukou hráčů z 5. A.

Odměněni byli i jednotlivci. V mladší kategorii zazářil Václav Kadlec a nejlepším fotbalistou ve starší kategorii se stal David Hájek.  Tito, ale i mnozí další, budou na jaře reprezentovat naši školu v okrskovém kole v Hustopečích. Držme jim palce.