Školní výlet šestých ročníků do Luhačovic - 30. 5. - 31. 5. 2024

Datum: 
Středa, 5. Červen 2024 - 13:50

Školní výlet se mi líbil. Byl perfektní! Jeli jsme docela dlouho vlakem. Prameny byli výborné, ale Vincentka byla nejlepší. Rád jsem hrál s kamarády UNO. U táboráku bylo příjemně a opékali jsme maršmelouny. Upřímně se mně nechtělo odjížděl, ale ani sprchovat.

Šimon Balšínek, VI. B

Ve čtvrtek 30.5. jsme jeli do Luhačovic. Jeli jsme z Bořetic do Zaječí a pak jsme nasedli na rychlík, který nás dovezl do Starého Města a následně jsme přestoupili na vlak do Luhačovic. Šli jsme z nádraží na kolonádu a po cestě jsme degustovali prameny. Samozřejmě jsem si dal kofolu se smaženým sýrem, koupil jsme si v automatu hopíka (měl jsem velkou radost). Vydali jsme se směrem k přehradě, kde jsme se dívali na kapry. Hodně mě bolela záda, tak si se mnou naše hodná paní asistentka vyměnila batoh. Ubytovali jsme se v chatkách, vybalili si věci a já si šel odpočinout.

Po odpočinku jsme šli na procházku kolem přehrady a na nákup. Koupil jsem si matonku. Hodně pršelo, tak jsme se šli schovat pod stříšku. Až přestalo pršet, vrátili jsme do kempu, kde na nás čekala výborná večeře. Ráno po snídani jsme vyrazili zpátky do města, ale nejdříve jsme navštívili jezírko lásky a po krátkém rozchodu, jsme vlakem zamířili domů.

Ondřej Hempl, VI. A

Jeli jsme 30.5.2024 na výlet do Luhačovic vlakem. Jak jsme dojeli, tak nám pan učitel Svoboda něco řekl o Luhačovicích a kolonádě. Prošli jsme si společně pár pramenůa potom jsme měli dvě hodiny rozchod na kolonádě. Pochodili jsme pár obchodů a zašli jsme si na oběd. Po 2 hodinách jsme se sešli u fontány. Odtud jsme šli na chatky,kde jsme měli přespat. Po cestě jsme se stavili na přehradě a chvíli dr dívali na kapry. Jakmile jsme došli na chatky, vybalili jsme se a povlékli postele. Pak jsme
se vydali do obchodu. Já jsem tam nic nepotřebovala, proto jsme s paní učitelkou šli rovnou zpátky na chatky. Po cestě nás ale chytla bouřka, proto jsme se schovali u stánku. Chvilku jsme počkali, než se to přežene a pak jsme zase pokračovali do kempu. Měli jsme dobrou večeři a večer jsme byli u ohně s kamarády. Pak jsme už šli spát.

Druhé ráno nás kluci zbudili dřív, tak jsme na ně byli naštváné. Šli jsme na snídani a pak zpátky na kolonádu, kde jsme měli rozchod a po chvíli jsme šli na vlak a jeli domů.

Výlet jsem si užila protože jsem trávila čas s kamarády.

Magdaléna Havlíková, VI. A