Vánoční „piškotéka“ – 9. B

Datum: 
Pondělí, 8. Leden 2024 - 9:40

V průběhu prosince se naše třída 9. B připravovala na vánoční diskotéku pro děti prvního stupně. Když nastal „den D“, čtvrtek 21. 12. 2023, sešla se naše třída v sedm hodin ráno ve škole. Měli jsme hodinu na doladění a dochystání vystoupení, učitelům se nachystalo občerstvení. Výzdoba malé tělocvičny byla připravena již od předchozího odpoledne. A potom jen čekání na malé děti a vánoční párty mohla začít.

Uvítáním byla naše scénka ze školního prostředí, která byla plná legrace a i děti s učiteli se nasmáli. Po scénce moderátoři Teodor a Gábina uvítali v tělocvičně všechny přítomné. My ostatní jsme zatím nachystali věci na první soutěž – židličkovanou. Mezi vylosovanými dětmi byl náš třídní učitel. Po hře následovalo tancování, kde se všichni náramně rozparádili.

Postupně proběhly další čtyři hry, které se střídaly s tancováním. Postupně se do soutěžení s dětmi zapojovali i další učitelé. Tancovala se i oblíbená makarena, mašinka… Na závěr si všichni žáci naší třídy stoupli do řady a zpívala se vánoční píseň. Zpívala s námi celá tělocvična, a když jsme se na závěr uklonili, nechtělo se nám věřit, že vše už je u konce. Děti se skvěle zapojovaly a neskutečně krásně jsme to všichni prožili.

Viola Ludvíková, Elena Cvrčková, žákyně 9. B