Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Datum:
Pondělí, 16. Prosinec 2019 - 19:25

V rámci kroužku stolního tenisu proběhl již tradiční Vánoční turnaj, kterého se účastnilo šest žáků. Kluci se rozlosovali do dvou skupin po třech. Ve skupině A po odehraných zápasech bylo pořadí: 1. Dobrucký Daniel, 2. Hádlík Matyáš, 3. Loveček Petr. Skupina B skončila takto: 1. Viktorýn Michal, 2. Osička Mirek, 3. Dobrucký Jindřich.

Vítězové skupin sehráli finále, které se více podařilo poměrem setů 3 : 0 Michalu Viktorýnovi, jenž zvítězil nad Danielem Dobruckým. Třetí místo obsadil Mirek Osička po vítězství 3 : 0 nad Matyášem Hádlíkem. Páté místo získal Jindřich Dobrucký výhrou 3 : 1 nad Petrem Lovečkem.

Klukům děkuji za krásné zápolení, ale především za zlepšení v pinkání míčku přes síťku na stůl. V tomto sportu na tréninku hodně záleží.Věřím, že kluci pinec mají rádi, že se v něm budou ještě zlepšovat a zažijí při této hře i spoustu legrace.

Všem přeji nádherné prožití Vánoc a do nového roku 2020 vše dobré!