Výlet bosou nohou

Datum: 
Pondělí, 19. Červen 2017 - 18:00

Poučení, zábava, turistika. A hlavně hodně legrace. Tak takový byl školní výlet žáků 3. a 4. tříd 1. stupně ZŠ Velké Pavlovice.

Se svými vyučujícími se děti vydaly do nedalekého města Valtice. V Národním zemědělském muzeu byl pro ně připravený interaktivní program o životě zvířat v Lednicko-valtickém areálu, prohlédly si zámek a od Kolonády na Reistně si prošly Stezku bosou nohou, atraktivní trasu dlouhou asi 4 km.

Výlet se dětem i vyučujícím velmi líbil a navodil blížící se prázdninovou atmosféru.

Mgr. Eva Drienková

Hurá na výlet!

V úterý 13. června jsme se vydali s paní učitelkou do Valtic.

Ráno nás vyzvedl růžový autobus a zavezl nás do muzea. Rozdělili jsme se do skupin a plnili úkoly nejdříve v zahradě, potom v budově. Hodně mě to tam bavilo, protože jsme prolézali velké mraveniště a paní průvodkyně nám dávala hádanky. Bylo tam hodně zvířátek a na tabletu jsme si pouštěli jejich hlasy.

Pak jsme šli na zámek. Byl tak nádherný, že bych tam chtěla i bydlet. Na náměstí nám paní učitelka dala rozchod a mohli jsme i barco koupit.

Odpoledne jsme jeli na Stezku bosou nohou. Byl tam písek, kamínky, šišky, skluzavka i bláto….Nejlepší bylo, když dva čtvrťáci spadli do bahna. Museli pak být v trenkách, ale nikdo jim to nezáviděl.

Byl to mooooc nádherný výlet.

Sára Hasilová, 3. A