Výlet 2.A a 2.B do Lednice

Datum: 
Pondělí, 12. Červen 2023 - 15:00

Ve čtvrtek 8.června jela naše třída 2.B s třídou 2.A na výlet do Lednice. Jeli jsme autobusem. Potom jsme šli na zámek na prohlídku dětských pokojů a do muzea loutek. Pak jsme se plavili lodí k minaretu. A od minaretu jsme šli parkem zpátky k zámku, a přitom jsme zmokli. Byla veliká bouřka a dunělo hodně hromů. V obchodě u zámku vypadly pojistky, a tak si polovina z nás nestihla koupit žádný suvenýr. Ale přesto se nám výlet moc líbil.

(Eliška Rožnovská, Adéla Kostrhounová, Anna Kostrhounová)

Ve čtvrtek 8.června jsme jeli autobusem na školní výlet do Lednice. Nejdřív jsme šli na zámek a pak jsme jeli na lodi k minaretu. Viděli jsme vodníka. Cestou zpět jsme zmokli. Šli jsme si koupit suvenýry, ale vypadly pojistky. Když jsme šli do autobusu, lilo jako z konve. Nejvíc se nám líbily loutky na zámku.

(Sebastien Ronge, Antonín Osička, Vojtěch Julinek)

8.června 2023 jsme jeli autobusem do Lednice. Byli jsme na prohlídce na zámku a viděli jsme loutky. Plavili jsem se k minaretu lodí a viděli jsme želvu a keramické žáby. U minaretu jsme si koupili jídlo a pití. Nazpátek jsme šli parkem a začalo pršet. Tak jsme šli přečkat bouřku do jízdárny. A při té příležitosti jsme si koupili suvenýry. Paní učitelky zjistily, že bude ještě hodinu pršet, tak jsme utíkali k autobusu. Konec – zvonec.

(Jindřich Stávek, Samuel Kratochvíl, Josef Stávek)

Ve čtvrtek jsme jeli autobusem do Lednice. Šli jsme na prohlídku zámku, bylo to tam strašidelné. Dívali jsme se z vysokých schodů dolů. V muzeu loutek byl obraz Prahy, kam pojedeme brzy na výlet do televize. Pak jsem pluli na lodi a viděli jsme želvu a ledňáčky. Vystoupili jsem u minaretu a šli zpět k zámku. Líbilo se nám, jak jsme zmokli.

(Eliška Páleníková, Julie Cedivodová, Lucie Čížková).

                                                                              Mgr. Martina Dobrucká a Mgr. Eva Bednářová