Žáci základní školy zabodovali v okresním kole minifotbalu v Břeclavi

Datum:
Neděle, 25. Říjen 2015 - 14:35

Ve čtvrtek 22.10.2015 proběhlo okresní kolo v minifotbulu v Břeclavi. Naše základní škola obsadilaobě kategirie - mladší a starší.
V mladší kategoriise přihlásilo celkem 6 škol a nyla  rozdělena do dvou skupiny. V naší skupině A jsme svedli boj  o postup do finále se Základní školou Mikulov a Kupkova Břeclav. Dařilo se, žáci podávali dobrý výkon a tak jsme se probojovali do čela skupiny. O první místo jsme sehráli zápas s Základní školou Kobylí. Bohužel zde jsme  prohráli  a skončili  na pěkném  druhém místě.A kdo nás reprezentoval? Pavel Kučerka, Nikolas Janás, David Cvingráf, Tomáš Krejčí, Saša Pudynets, Pavel Plách, Šlancar Filip.
Kategorie starší žáci svedla v naší skupině dohromady  Základní školy - Komenského Břeclav, Kobylí, Lanžhot a Velké Pavlovice. Družstvo bylo sehrané, ale stačila jedna malá chyba v poslední mnutě prvního zápasu s ZŠ Komenského , dostali jsme gól a i když jsme další zápasy přesvědčivě vyhráli, do finále nás to již nepustilo. A tak jsme hráli o třetí místo s ZŠ Slovácká a s přehledem zvítězili 5:0.
 Tým hrál ve složení Zborovský Mirek, Havlík Patrik, Osička Tomáš, procinger Jan, Rozinka Jan,Tesař Michal, Krejčiřík Radek a Kaderka Tobiáš.
 Závěrem lze dodat, že jsme si odvezli druhé, třetí místo z okresního kola v minifotbalu a krásný pohár . Poděkování patří  nejen všem hráčům, ale i  panu učiteli Mgr. Lukáši Svobodovi za vedení obou týmů.